Cam&Kompozit Silme

Dış cephe temizliği, villanızın, apartmanlarınızın, fabrikalarınızın veya ofislerinizin dış cephe temizliğini yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Uzman ekiplerimiz tarafından kirlenmiş ve renk değiştirmiş olan dış cephe temizliğinizi en güzel şekilde yapmaktadır.

Dış cephe temizliği sırasında kullanılan tüm yöntemler öncelikle insan hayatını ve can güvenliğini ön plana alan yöntemlerdir.

ENHAS TEMİZLİK FİRMASI gerekli tedbirler alındıktan sonra asansör veya kule sistemi ile temizlik işlemleri gerçekleştirilir. Dış cephe temizliği yapılırken, dış cephe malzemenizin kesinlikle zarar görmemesi sağlanır. Nitekim dış cephe malzemesinin aşınması veya zarar görmesi halinde pek fazla etkisi kalmamaktadır. Tüm bunları bilen ve değerlendiren uzman kadromuz ile dış cephe temizliği konusunda dış cephe malzemenize zarar vermeyecek olan temizlik ürünleri ve özel solüsyonlar itinalı bir şekilde seçilmiştir. 

Dış cephe temizliği konusunda önemli olan farklı bir nokta ise, nasıl insanların dış görünüşleri kendilerini yansıtırsa, sizlerinde apartmanlarınızın veya fabrikalarınızın dış cepheleri sizleri yansıtacaktır. Temizliği düzenli aralıklar ile yapılmayan dış cephe temizliği konusundaki aşamalar ilerleyen dönemlerde bu malzemelere zarar verebilmektedir. Cep cephe yapımında kullanılan malzemeler, kuş pisliği toz gibi unsurlardan etkilendikleri için kısa süre içerisinde kirlenebilir ve etkisini kaybedebilir. Tüm bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için mutlaka belirli aralıklar ile dış cephe temizliğinizi yaptırmanız tavsiye edilir.

 

“ENHAS TEMİZLİK FİRMASI GEREKLİ OLAN TÜM İŞ GÜVENLİK KANUNLARINA HARFİYEN RİAYET EDER.”