Apartman&Site Yönetimi

Ortak yaşam alanında birçok soruna neden olan, apartman malikleri arasındaki ilişkilere zarar verebilen apartman yönetimi hizmeti, ENHAS  APARTMAN VE SİTE YÖNETİMİ tarafından kanun ve yönetmelikler çerçevesinde profesyonel ve tarafsız bir anlayışla yapılmaktadır.

Yöneticiliğini yaptığımız apartmanların temizlik, teknik bakım, bahçe ve havuz bakımı, güvenlik vs. ihtiyaçlarının konusunda deneyimli personellerimiz tarafından karşılanması ile olası ihtiyaç ve sorunlarını en aza indirgeyerek size zaman ve rahatlık kazandırmayı amaçlıyoruz.

Yöneticinin sahip olması gereken görev bilinci, sorumluluk ve ciddiyet ile çalışarak komşuluk ilişkilerinin etkilenmesi olasılığını ortadan kaldırırız. Genç ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sistemli, ekonomik ve organize hizmet sağlarız.

Amacımız doğru hizmetleri alışılagelmiş bir apartman yönetim anlayışı ile değil profesyonel hizmet anlayışı ile sunmaktır.

Site yönetimi çok zor bir iştir. Her evin ayrı sorunu olabilir. Ayrıca sitelerde yaşayanlar bir biri ile uyum içinde yaşamayabilir. Sitelerin yönetimi profesyonel ekip ister.

Siteler adeta kendi içlerinde bir şehir gibidir. Site içinde genel bakım, temizlik, peyzaj, bahçe bakımı, havuz bakımı, tadilat, bakım onarım işleri, elemanların takibi, sosyal haklarının zamanında verilmesi gibi pek çok hizmetin yerine getirilmesi gerekir.

Siteler ve/veya yazlık sitelerin kurulma aşamasında müteahhitler, işi tamamlayıp karar defterini notere onaylattırıp fiili olarak kullanmaya başlayan kişilere karar defterini teslim ederler. Karar defterini alan siteler aidat toplamaya başlar.

Site doldukça ve kalabalıklaştıkça farklı farklı problemler de oluşmaya başlar. Aynı kültürden olmayan kişiler bir araya geldiğinde; hele ki, böyle bir ortama uyum sağlayamayanlar bulunduğunda , problemler site yönetiminin boyunu aşar.

Profesyonel Site Yöneticiliğini kendine hedef edinmiş ve çağın getirdiği teknolojik yatırımları tereddüt etmeden gerçekleştiren “ENHAS APARTMAN VE SİTE YÖNETİMİ “tüm bu sitelerde oluşabilecek sorunların önüne geçebilecek önleyici faaliyetlerde bulunur.

>>> TÜM EKİBİMİZ APARTMAN VE SİTE YÖNETİMİ SERTİFİKALARINA SAHİPTİR<<<