Ofis Temizliği

 

OFİS – BÜRO – ŞİRKET TEMİZLİĞİ

Ofis temizliği alanında kurulmuş olan “ENHAS TEMİZLİK FİRMASI” özel ekibi ofislerinizin en güzel şekilde temizlenmesi için gerekli gayret ve özeni gösterecektir. Alanında uzmanlaşan ve tecrübeye sahip olan personellerimiz ile ofisleriniz eskisinden çok daha güzel ve temiz olacaktır. Kullanılan özel temizlik malzemeleri sebebi ile de başa çıkılamayacak hiç bir leke veya kir yoktur. Bu sebeple ofis temizliği alanında bir birinden tecrübeli ekibimizin hizmetlerinden faydalanmak istemez misiniz ? Ofis temizliğinde önemli olan konulardan bir tanesi olan cam silme konusunda kullanılan özel yöntemler sayesinde camlarda herhangi bir leke veya kir kalmamaktadır. Camların temiz görünmesi hem ofisinizin güzel görünmesini sağlarken aynı zamanda da size itibar katacaktır. Ofis temizliği konusunda önemli olan farklı bir konu ise ofisinizin zemin temizliğidir. Ofisinizin zemin temizliği kalite standartları çerçevesinde gerekli kontrolleri yapılmış olan temizlik malzemeleri ile yapılmaktadır. Bu kullanılan temizlik malzemelerinin insan sağlığı açısından hiçbir zararı bulunmamaktadır. Tamamen insan ve çevre dostu olarak çalışan ekiplerimiz ile ofislerinizin en güzel şekilde temizlenmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Ofis temizliğinde önemli olan farklı bir konu ise masaların temizlenmesi konusudur. Ofisinizdeki çalışma masanız iş temposundan veya farklı nedenlerden dolayı kirlenebilir ve siz bunu fark etmezsiniz. Gününüzün yaklaşık olarak 8 – 10 saatini geçirdiğiniz çalışma masanızın kirli olması direk olarak sizin sağlığınızın tehlike altında olduğu anlamına gelmektedir. Bunun önüne geçebilmek için ofis temizliği konusunda önemini belirttiğimiz masa temizliğine önem verilmektedir. Özel spreyler ile dezenfekte edilen masalar temiz bir hale getirilmektedir. Ofis temizliğinde önemli olan farklı bir konu ise koridor temizliğidir. Ofisinize genellikle kir veya tozlar koridordan gelmektedir. Koridorların temizlenmesi sağlanırsa yapılan temizliğin ömrü bir o kadar artacaktır. Koridor temizliğinde gerek özel makineler gerek paspaslar kullanılarak ofis temizliğinin koridor temizliği aşaması da tamamlanmış olur. Ofis temizliğinde önemli olan farklı bir konu ise ofisinizin temiz kokmasını sağlamaktır. Bu sizi ziyarete gelen müşterilerinizin veya çalışma  arkadaşlarınız için büyük önem arz etmektedir. Kötü kokan bir ortamda iç bir insan uzun süre bulunmak istemez. Önemli bir iş anlaşması yapmanız gerekiyor olabilir fakat bu kötü kokudan rahatsız olabilirsiniz. Bunu engellemek için ekibimizin yaptığı çalışma sonrasında kokunun kaynağı belirlenir ve kalıcı olarak çözüm üretilir. Tüm silme ve toz alma işlemleri bittikten sonra ofis temizliği konusunda ince temizlik faaliyetlerine geçilir. Ofis temizliği nin ince temizliği uzman ekibimiz tarafından itinalı bir şekilde gerçekleştirilerek  ofis temizliği işlemi tamamlanmış olacaktır.

ENHAS TEMİZLİK FİRMASI OLARAK TÜM OFİS TEMİZLİK İHTİYAÇLARINIZA ÇÖZÜM ÜRETMEKTEN  MUTLU OLACAĞIZ,FİRMAMIZA  AÇACAĞINIZ BİR TELEFONLA  GÖNDERECEĞİNİZ BİR MAİLLE KALİTELİ HİZMET ALIMI İÇİN GEREKLİ ADIMI ATMIŞ OLACAKSINIZ.