Halı&Koltuk Yıkama

ENHAS TEMİZLİK FİRMASI YERİNDE HALI YIKAMA;

Duvardan duvara halılar için ev, iş yeri veya kamu binalarında verilen halı yıkama hizmetidir. Halıyı yerinde yıkayabilmek için firmaların; özel ekipmanları, temizlik malzemeleri ve yerinde halı yıkama konusunda tecrübelerinin olması gerekir. Yerinde halı yıkama fiyatları, firmalar arasında verilen yıkama hizmetinin kalitesine doğru orantılı olarak değişmektedir. ENHAS TEMİZLİK FİRMASI halı yıkama fiyatları sayfasında, duvardan duvara halılar için yerinde halı yıkama fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Halınızın kullanım yoğunluğuna ya da ne kadar kirlendiğine bağlı olarak yerinde halı yıkama yöntemleri, değişiklik gösterebilir.

En sık tercih edilen yöntemleri, 5 ana kategoriye ayrılır: şampuanlama, buharla yıkama, köpükle yıkama, kuru temizleme, bonnet ile temizleme. Seçilen yöntem ne olursa olsun halı yıkama firması, temizlenecek tüm halıları önce elektrik süpürgesi ile süpürülmelidir.

KOLTUK YIKAMA

Pek çoğumuz koltukların silinerek temizlenebileceğini düşünürüz. Halbuki;doğru bilinen bu yanlış, kirin büyük bölümünün koltuğun sünger kısmına geçmesine neden olur.

Koltuk Yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için bir telefon kadar yakın. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Piyasadaki taklitlerimizden sakının. Unutmayın bizim uzmanlık alanlarımızdan biride Koltuk Yıkamadır.

KOLTUK YIKAMA özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ.

Koltuk Yıkama en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olacaktır aynı zamanda kullanım ömrünüde artıracaktır.

Bizim tavsiyemiz koltukların 6 ayda bir yada en azından yılda 1 defa yıkanmasıdır.