Nano Gümüş Dezenfektasyon

 HİZMETLERİMİZ
1- Daire,  Villa,  Apartman Dezenfektasyonu.
2- Plaza, Okul, Cami, İş Yeri Dezenfektasyonu.
3- Büyük metraj  işler için özel fiyat alınız.
KULLANDIĞIMIZ İLAÇ SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI NANO GÜMÜŞ DEZENFEKTAN İLACIDIR.

Görselde kullandığımız ürünün etkili olduğu virüs ailesini görmektesiniz.

FİYAT LİSTEMİZ:

1- 2+1 DAİRE : 200-300 TL

2- 3+1 DAİRE :250-350 TL

3- APARTMAN 4-6 KAT : 400-600 TL

4-VİLLA 2 KATLI : 450-550 TL 

5- VİLLA 3 KATLI : 550-700 TL

 

DEZENFEKTASYON VE CORONA VİRÜSLE MÜCALE

Dünya üzerinde birçok ülke Corona virüsü ile savaş vermektedir. Özellikle Ortadoğu ve Asya kıtalarında çok fazla görülen Corona vakası Türkiye’mizde de birkaç gün içerisinde görülmeye başlanmıştır.  Sıcak bölgelerde çok fazla görünmese de genellikle dünya genelinde soğuk ülkelerde daha çok Corona virüsü tespit edilmiştir. Avrupa ülkeleri bu virüs dolayısı ile çok fazla ölüm vakası bildirmiştir. Bu virüsten korunabilmek için yapmamız gereken bazı temizlik adımları vardır. Fakat bazı durumlarda bunlar da yeterli gelmeyebilir. Mutlaka bulunan ortamın temizlenmesi ve kalıcı olarak dezenfekte edilmesi gerekmektedir.

Daha Önce Yaşanan Vakalar;

Daha önce Dünya üzerinde birçok salgın virüs ile karşı karşıya kalınmıştır. Bu virüsler arasında en ölümcül olanı SARS’ tır. Şiddetli akut solunum sendromu olarak bilinen Bu hastalık Corona virüsü ile de benzer özellikler taşımaktadır. Geçmişte yaşanan bu salgınların tekrar yaşanmaması adına mutlaka gerekli önlemler zamanında alınmalıdır.

Dünya Üzerinde Hızlı Yayılan Salgın;

Corona virüsü hava yoluyla bulaşabilen ve dünya üzerinde binlerce insan’ın ölümüne yol açmış olan tehlikeli bir virüs çeşididir. Türkiye genelinde alınan tedbirler yeterli gelmemekle birlikte vaka sayısı gün geçtikçe artmaktadır. 

Bunun önüne kesin bir şekilde geçebilmek için mutlaka bulunduğumuz ev,  işyeri, okul ve bunun gibi yerlerin ilaçlanarak virüsün öldürülmesi gerekmektedir. Ne kadar önlem alınsa da bazı önlemler yeterli gelmez. Bu nedenle derinlemesine temizlik işleminin yapılması gerekmektedir.  Hem bölgesel hem de kişisel olarak dezenfekte işleminin yapılması,  Corona virüsünün önüne geçebilmek adına gerekli olan adımlardan biridir.

Kesintisiz Hizmet Veren Firma Tercih Edilmeli ;

Piyasa içerisinde birçok firma bu durumu aleyhine kullanmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için mutlaka ilaçlama firmalarının sertifikaları denetlenmelidir.  Firmamız her türlü İlaçlama ve dezenfekte işlemleri için günün 24 saati İstanbul bölgesinde ve aynı zamanda Türkiye’nin her bölgesinde itina ile hizmetlerine devam ettirmektedir. Corona dezenfekte hizmeti almak istiyorsanız bize internet adreslerimiz üzerinden ya da 7/24 telefon numaralarımız Aracılığı ile ulaşabilirsiniz.  Müşteri temsilcilerinin kısa süre içerisinde sizinle irtibata geçecek ve yardım etmek için gerekli olan tüm bilgileri sizinle paylaşacaktır.

REFERANSLAR İÇİN BİLGİ ALINIZ ..!

7/24 HİZMET : 0532 2346673